Litery świetlne

Nasze litery produkujemy w kilku wariantach różniących się od siebie technologią wykonania i świecenia. Każda realizacja poprzedzona jest projektem graficznym oraz wizualizacją i informacją techniczną dotyczącą zużycia energii elektrycznej.

MIERZYMY, PROJEKTUJEMY, PRODUKUJEMY, MONTUJEMY Wszystko to we własnym zakresie na terenie całego kraju. Jeżeli chciałbyś mieć litery świetlne ale nie wiesz jak się za to zabrać nasza firma wykona pomiar, dobierze odpowiednią technologię produkcji i montażu liter, wykonamy fotorealistyczną wizualizację twojego budynku i jego otoczenia a na koniec nasi instalatorzy zamontują i podłączą instalację.

NIE OSZCZĘDZAMY NA MATERIAŁACH Pozorna oszczędność na materiałach powoduje liczne problemy związane z długoletnim bezproblemowym działaniem liter. Używamy sprawdzonych markowych zasilaczy i modułów ledowych, kostek łączeniowych, jeżeli jest to tylko możliwe nie oklejamy folią a malujemy (proszkowo lub natryskowo) wolimy spawać niż kleić elementy.

SERWIS I GWARANCJA Bierzemy odpowiedzialność za swoje konstrukcje dlatego standardowo udzielamy pisemnej gwarancji na wszystkie elementy liter. Zawsze staramy aby serwisowanie elementów elektronicznych nie sprawiało problemu nawet po zakończeniu gwarancji dlatego jeżeli tylko pozwalają na to warunki architektoniczne montujemy rozdzielnię zasilającą i sterującą w możliwie dostępnym miejscu.